Hoşgeldiniz  

“BAŞKAN ÇERÇİOĞLU TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMUŞTUR”

admin | 07 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

İncirliova CHP İlçe örgütü Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarete İncirliova CHP ilçe Başkanı Cemal Özbay, İncirliova CHP Kadın Kolları Başkanı Gülnaz Kocaoğlu, İncirliova CHP Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Aytürk ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

Özbay, İncirliova’da Sayın Başkan Özlem Çerçioğlu’na duyulan sevgi ve selamları iletmek üzere yeni yönetimimizle tanışma ziyareti yaptıklarını belirterek, “Yönetim Kurulu üyelerimiz ve partililerimiz ile birlikte, CHP’nin İncirliova’da hak ettiği yere gelmesi için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Başkan Özlem Çerçioğlu’nun yaptığı hizmetler ile Türkiye’ye örnek olduğunu belirten Özbay, “ Özlem Çerçioğlu ile Aydın çağdaş ve modern bir şehre kavuşmuştur. Başkanımızın hizmetleri ve hayata geçirdiği projeleri ile gurur duyuyoruz. İncirliova’ya da el birliği ile hizmeti vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP İncirliova İlçe Örgütünün gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Biz Büyükşehir olarak halkımız için çalışmaya, yeni hizmet ve projeler üretmeye devam edeceğiz. Destekleriniz ve nazik ziyaretiniz nedeniyle çok teşekkür ediyorum, İncirliova ilçe yönetimine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

fj2a8195

281 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle