Hoşgeldiniz  

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU; “AYDIN İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

admin | 06 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Ankara Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Apaydın ve yönetim kurulu üyeleri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu‘nu makamında ziyaret etti.

“ÇERÇİOĞLU TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMUŞTUR”

Ankara Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Apaydın, yapılan çalışmalar ve dernek hakkında bilgiler vererek, “15 Ocak 2017 günü genel kurulumuzu yaptık. Yeni yönetimimiz ile birlikte Türkiye’ye örnek olmuş Başkan Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etmek istedik. Ankara’da hemşerilerimiz için çeşitli sosyal etkinliklerimiz oluyor. Ayrıca Ankara’da Aydın tanıtım günleri yapmayı planlıyoruz. Aydın’ı dünyada tanıtmak bizim öncelikli hedefimiz.Başkanımızın desteği ile birlik beraberlik içerisinde çalışarak ilimizi daha ileriye taşımayı hedefliyoruz” dedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Çerçioğlu, “Aydın’ın ismini daha yukarılara taşımak ve ilimizi tanıtmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Aydın için hep birlikte çalışacağız. Ankara Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’ne yaptığı başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” diye konuştu.

bld_8460

102 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4945
EURO 4,1086
BIST 108.594
ALTIN 144,5072

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle