Hoşgeldiniz  

Başkan Atabay, Mobil Zabıta Aracını tanıttı.

admin | 22 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından yönetmelik gereğince Pazaryerlerinde zabıta karakolu bulundurulması amacıyla düzenlenen Mobil Zabıta aracının tanıtımını Belediye Başkanı A.Deniz Atabay yaptı.

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Çarşamba Pazarında Belediye Başkan Yardımcımız Salih Bankoğlu, Belediye Meclis üyeleri Erdal Baylan ve İbrahim Eray’ın katılımı ile Pazarcı esnaf ve vatandaşlara mobil zabıta aracını tanıttı.
Vatandaşlarımızın ve pazarcı esnafımızın herhangi bir sorunu olduğunda anında çözüm için zabıta müdürlüğü bünyesinde çalışan arkadaşlarımızın düşünerek kendi çabaları ile ortaya koymuş oldukları bir çalışma olduğunu belirten Başkan Atabay, Mobil zabıta aracının tüm pazaryerlerinde hizmet verecek, ilerleyen süreçlerde, araçları daha kapsamlı ve kullanışlı hale getirerek hizmet yelpazelerini genişleteceğiz dedi ve tüm çalışmalarımız pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımızın hizmetlerini kolaylaştırmak için ifadelerini kullandı.

Mobil Araç tanıtımı sonrası Çarşamba pazarını gezen Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, pazarcı esnafına hayırlı işler diledi.

105 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4746
EURO 4,1697
BIST 105.324
ALTIN 146,6888

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle