Hoşgeldiniz  

“Başkan Amca”dan karne hediyesi

admin | 25 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Bucalı miniklerin sinema keyfi

Buca Belediyesi’nden yarıyıl tatiline giren miniklere ücretsiz sinema keyfi hediyesi geldi.“Rimolar ve Zimolar” isimli kukla filmi sömestr tatili süresince öğrenciler için Tarık Akan Gençlik Merkezi’ndeki sinema salonunda ücretsiz olarak gösterimde olacak. Buca Belediyesi’nin karne hediyesini duyan minikler tatilin ilk günlerinde soluğu Tarık Akan Gençlik Merkezi’nde aldı.

 

Buca Belediyesi, Tarık Akan Gençlik Merkezi’ndeki sinema salonlarından birini yarıyıl tatiline giren minik öğrencilere tahsis edip, ücretsiz sinema keyfi başlattı.

5 Şubat’ta kadar 11.00-13.00-15.00 ve 17.00 saatlerinde 4 seans olarak gösterimi yapılacak olan “Rimolar ve Zimolar” filmi gösterime girdiği 21 Ocak’tan itibaren miniklerden yoğun ilgi gördü.

Aileleriyle birlikte salonu dolduran minik öğrenciler, ders ve sınavlarla geçen eğitim döneminin ardından arkadaşlarıyla gülüp eğlenerek tatil yapmanın mutluluğunu yaşarken, bu karne hediyesi için “Başkan Amca”ları Levent Piriştina’ya da teşekkür etti.

5buc1100-ok 5buc1113-ok genclik_merkezi_hdr-k

207 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle