Hoşgeldiniz  

Bale Atölyesi öğrencileri büyüledi

admin | 17 Haziran 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Nilüfer Belediyesi’nin bale eğitimlerine katılan çocuklar, düzenlenen yıl sonu gösterisinde yeteneklerini sergiledi. Küçük balerinler performanslarıyla izleyenleri büyüledi.
Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Bale Atölyesi’ne katılan küçük balerinler, Nâzım Hikmet Kültürevi’nde düzenlenen yıl sonu gösterisinde yeteneklerini sergiledi. Eğitmenliğini Selcan Çarker’in yaptığı Nilüfer Belediyesi Altınşehir Bale Atölyesi ve Barış Gençlik Merkezi Bale Atölyesi’nde eğitim alan 124  kursiyer, yıl sonu gösterisi ile büyük beğeni topladı.

Farklı yaşlardan çocukların, renkli koreografiler sergilediği gecede, gösteriyi izleyen aileler de çocuklarının heyecanına ortak oldu.

Bale Atölyesi kursiyerleri, klasik bale, jazz bale ve modern dans performanslarıyla büyük beğeni topladı. Yetenekleri ile dikkat çeken balerinler, finalde ayakta alkışlandı. Gösteri sonunda ailelere, çocuklarına verdikleri destek için teşekkür eden Eğitmen Selcan Çarker, ileri de daha önemli başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi.   

49 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4848
EURO 4,1094
BIST 108.953
ALTIN 144,6026

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle