Hoşgeldiniz  

Bakan Müezzinoğlu, Manisa İş Dünyası ile buluştu

admin | 03 Nisan 2017 | Ekonomi, Genel

 

 

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Dr. Mehmet Müezzinoğlu Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) tarafından düzenlenen ‘İş ve Çalışma Hayatında Karşılaştığımız Sorunlar’ konulu toplantıya katıldı.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Dr. Mehmet Müezzinoğlu Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Bülent Koşmaz Hizmet Binası’nda Manisa İş Dünyası temsilcileri ile bir araya geldi. Bakan Müezzinoğlu, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen  ‘İş ve Çalışma Hayatında Karşılaştığımız Sorunlar’ konulu toplantıya katıldı, işadamlarından gelen soruları cevaplandırdı.

 

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Bülent Koşmaz Hizmet Binası Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Bakan Müezzinoğlu’nun yanı sıra Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Selçuk Özdağ ve İsmail Bilen, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Ak Parti İl Başkanı Berk Mersinli,  Manisa TSO Başkanı Adnan Erbil, Manisa TSO Meclis Başkanı Hayati Dolman, Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Hasan Geriter,  Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, işadamları, kamu kuruluşlarını müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

93 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle