Hoşgeldiniz  

BAĞARASI DEVE GÜREŞİ TERTİP KOMİTESİNDEN BAŞKAN TOYRAN’A TEŞEKKÜR

admin | 06 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Bağarası Deve Güreşi Tertip Komitesi Başkan Toyran’ı makamında ziyaret etti. Tertip Komitesi, 29 Ocak Pazar günü Bağarası’nda gerçekleştirilen 30. Deve Güreşi Şenliğine verdiği desteklerden dolayı Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a teşekkür etti.

Bağarası Halkı adına Başkan Toyran’ı ziyaret eden heyette Bağarası Deveciler Derneği Başkanı Eftal Çapar, tertip komitesi üyeleri Rıfkı Şennur ve Özcan Yeşil, Söke Belediye Meclis Üyesi Mestan Yeşil yer aldı. Bağarası Deveciler Derneği Başkanı Eftal Çapar; “Bu yıl deve güreşlerimizi 30. Kez, 117 devenin katılımıyla gerçekleştirdik. Güreş şenliğimizin gerçekleşmesinde Söke Belediye Başkanımız Süleyman Toyran ve ekibinin büyük katkıları olmuştur. Şenlik organizasyonundan yüzümüzün akıyla çıkmamızı sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Deve güreşlerinin bölgenin geleneksel etkinliği olduğunu ve ellerinden geldiği kadar katkı sağlamaya çalıştıklarını belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Bu geleneksel etkinliği ve kültürün yaşatılmasında emek veren herkesi kutluyorum” dedi.

Bağarası Deve Güreşi Tertip Komitesi Başkan Toyran’a bir teşekkür plaketi takdim etti. Aradığınız en yeni ve çekici escort bursa kadınlar heyecanlı bir şekilde erkek partnerlerini beklemektediler.

bagarasi-deveciler-tesekkur1 bagarasi-deveciler-baskana-tesekkur3 bagarasi-deveciler-baskana-tesekkur2

113 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle