Hoşgeldiniz  

Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars sevgi için söyledi

admin | 15 Şubat 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Uluslararası Nilüfer Caz Tatili’nde müziği ve şovlarıyla gönüllerde taht kuran Ayhan Sicimoğlu ve ekibi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde unutulmaz bir konser verdi. 2 bin kişinin izlediği konserde Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars parçalarını sevgi için söyledi.

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Nilüfer Caz Tatili’nin sevgiye hediyesi, ünü ülke sınırlarını aşan müzisyen, gezgin, radyocu, TV programcısı Ayhan Sicimoğlu ve ekibi oldu. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ayhan Sicimoğlu, Bursa Suare’de verdiği konserde yaklaşık 2 bin kişiyi müziğe doyurdu.
Sahne ve dans performansıyla müzik tutkunlarından tam not alan Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde  kendisini izlemeye gelenleri coşturdu. Ayhan Sicimoğlu, müziğin ritmiyle coşan izleyenleri bir ara sahneye davet ederek birlikte dans etti.
Eğlenceli anların yaşandığı gecede Ayhan Sicimoğlu perküsyondaki ustalığını konuştururken, Latin All Stars grubundan Kübalı solistler de Türkçe ve yabancı parçalar seslendirdi.
Gecenin sonunda Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Bukle Erman, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına Ayhan Sicimoğlu ve ekibine çiçek vererek teşekkür etti.
Cazın ustalarını sanatseverlerle buluşturan Uluslararası Nilüfer Caz Tatili, 18 Şubat Cumartesi günü Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Oditoryum’da gerçekleşecek Electro Deluxe konseriyle sona erecek.

3nilufer

225 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5222
EURO 4,1838
BIST 102.297
ALTIN 146,4037

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle