Hoşgeldiniz  

Atatürk Mahallesi yatırımlarla gelişiyor

admin | 20 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Bornova Belediyesi Atatürk Mahallesi’ne yaptığı yatırımlarla vatandaşlar için daha yeşil ve düzenli bir çevre ile sosyal aktivitelerini yapabilecekleri mekanlar oluşturuyor.Çocuklar için park ve yeşil alan düzenlemelerinin de yapıldığı Atatürk Mahallesi’nde altyapı ve yol çalışmalarıyla ulaşım daha konforlu hale getiriliyor.

Atatürk Mahallesi Muhtarı Pakize Namdar, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın her zaman destekçileri olduğunu söyleyerek, “Düğün salonuna çok ihtiyacımız vardı. Başkanımız bu talebimizi çok kısa sürede yerine getirdi. Kültür Merkezi ve düğün salonu bitme aşamasına geldi. Eski olan kaldırımlarımız yenilendi. İkinci pazaryeri talebimiz oldu. Süleymaniye Caddesi’nde 2017’de pazar yapılacak. Çok güzel parklarımız yapıldı. Vatandaşlarımız başka hiçbir yere gitme gereksinimi duymadan çocuklarıyla bu parklarda güzel vakit geçirebiliyorlar. Başkanımız Olgun Atila bir talebimiz olduğunda bize en kısa zamanda dönüp yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor” dedi.

166 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle