Hoşgeldiniz  

Artık Çocuklar İngilizceyi Yuvada Öğreniyor !

admin | 21 Şubat 2017 | Eğitim, Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet

Çocuklar İçin İngilizce

İngilizce eğitiminin ilkokul müfredatının ilk senelerinde yer alması sebebi ile çocukların ikinci bir dili şimdiden tanıması, kulak dolgunluğu edinmesi, bilinçaltında temel kuralların yer etmeye başlaması açısından ayrı bir önem taşımaktadır.

Neden İngilizce?

İlk etapta evrensel dil olması nedeni ile öncelikle

Okullarımızda yaş gruplarına göre eğitim almaktadırlar.

Kelime ve kalıplar derslerimiz ilerledikçe cümle tabanında sunulmakta ve soru kalıpları ile desteklenerek soru-cevap tekniğiyle pekiştirilmektedir.

Tüm bu çalışmalar esnasında çocuklar İngilizce dilini, öğretmeni ile hem birebir telaffuz ederek, hem toplu olarak arkadaşları ile tekrar ederek öğrenmektedirler. İşitsel ve görsel olarak çocuklarımızın dikkatini canlı tutacak ve merak uyandıracak oyunlar, faaliyetler ve şarkılar ile zamanın nasıl geçtiğinin farkında olmadan verimli, pozitif, keyifli ve öğretici derslerde bulunacaktır.

Yeni bilgiler öğrendiğimiz gibi her ders bir önceki dersin tekrarı niteliğinde minik hatırlatmalar ile başlamakta, böylelikle eski ve yeni bilgi harmanlanmış olmaktadır.

En önemli amaç; kendi anadilini iyi bir şekilde öğrenirken, ikinci bir dilin varlığının farkında olunması ile bu dil edinimini bilinçli, sağlıklı biçimde kazanabilmektedir.

Süreç böyle ilerlemekte iken çocuklarımız sıkılmadığı gibi öğrendiği taze bilgileri siz aile bireyleri ile paylaşmak için hevesli olacaktır.

Branşımız 3-4-5 yaş gruplarını kapsamaktadır. Haftanın 5 günü yoğun İngilizce eğitimi alırlar.

Böylelikle sadece ders saatleri ile sınırlı kalmayan eğitimimiz, öğrencilerimizin diğer faaliyet, yemek, oyun v.b. faaliyet aktivite saatlerinde de öğretmenimizle karşılaşmaları, sohbet kurmaları sayesinde bilgileri her daim canlı kalabilmektedir.

Kısacası bu eğitim çocuğunuz için hem yararlı bir deneyim hem eğlenceli bir kazanım haline gelecektir. Yıl boyunca aldığı bu dersler ile sizler de gelişimindeki olumlu adımları takip edebileceksiniz. Çocuklarımız için önem verdiğimiz bir diğer konu ise; dil kazanımının kısa bir süreç olmadığıdır. Hangi yabancı dil olursa olsun bir anda öğrenilmesini bekleyemeyiz. Anadilinin tam anlamı ile oluşmasını hatırlayalım; çocuklar önce anlar, sonra anladıklarını 1-2 kelime ile anlatmaya çalışır, zamanla bu sözcükler artar ve yerini cümlelere bırakır.

Bu yolculuğumuzda siz velilerimizin sabırlı yaklaşımı ve desteği ile bizler de eğitimciler olarak çocuklarımızın motivasyonunu yüksek tutarak onlara en kaliteli yabancı dil eğitimini vermeyi hedeflemekteyiz.
Başvuru İçin : http://liderleranaokullari.com/

210 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5244
EURO 4,1370
BIST 106.698
ALTIN 146,7909

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle