Hoşgeldiniz  

Anne ve 3 Yavrusuna Büyükşehir’den Yeni Ev

admin | 18 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Karaoğlanlı Ortaokulu tarafından bakımları üstlenilen 1 anne ile 3 yavru köpeğin barınması için kulübe desteğinde bulundu. Anne ve 3 yavrusu, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nce temin edilen yeni evlerine yerleştirildi.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Karaoğlanlı’da 14 yavrusundan sadece 3 yavrusu hayatta kalan anne köpeğe sahip çıktı. Karaoğlanlı Ortaokulu’nun bakımını üstlendiği anne ve 3 yavrusuna barınma desteği de Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden geldi. Manisa Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Reyhan Elbirliler de sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşarak, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ve okul idarecilerine teşekkürlerini iletti. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak sokak hayvanlarına her zaman sahip çıktıklarını dile getiren Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Karaoğlanlı Ortaokulu idarecilerimiz 14 yavrusundan sadece 3 tanesi hayatta kalmayı başarabilen 1 anne köpeğin bakımını üstlenmişler. Bu noktada köpeklerin barınması için kulübeye ihtiyaç duyulmuş. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak biz de gelen talebi dikkate alarak kulübe desteğinde bulunduk. Bundan sonraki süreçte de ihtiyaç duyulması halinde her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

anne-ve-3-yavrusuna-buyuksehirden-yeni-ev-1

172 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4950
EURO 4,1125
BIST 108.594
ALTIN 144,4555

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle