Hoşgeldiniz  

Akpınar halkla buluştu: “Esas olan Cumhuriyet”

admin | 11 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

karsiyaka_2944
Akpınar halkla buluştu:
“Esas olan Cumhuriyet”

Yapılan çalışmaları değerlendirmek, vatandaşların öneri ve taleplerini dinlemek için Halk Toplantıları düzenleyen  Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Bahariye ve Bahçelievler mahalle sakinleri ile buluştu. Yatırımları anlatan ve halkın sesine kulak veren Başkan Akpınar “Zor bir süreçten geçiyoruz. Her şeyi geride bırakmalı; laik, demokratik Atatürk Cumhuriyeti’ne dört elle sarılmalıyız” dedi.

YÜZLERCE VATANDAŞ KATILDI Alaybey İZBAN çıkışı, Bombacı Ali Çavuş Heykeli önündeki buluşmaya muhtarlar, meclis üyeleri, dernek ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile yüzlerce Bahariye ve Bahçelievler sakini katıldı. Sorunları tek tek dinleyen Başkan Akpınar, eksiklerin çözümü için başkan yardımcıları ve ilgili müdürlere talimat verdi. Yapılan hizmetlere teşekkür eden mahalle sakinleri, taleplerini birebir ve samimi olarak aktarabilmekten duydukları mutluluğu da dile getirdi. Halk Toplantısı sonrası esnaf ziyareti de yapan Başkan Akpınar vatandaşla kucaklaştı.
HEM ÇAYI HEM SOHBETİ PAYLAŞIYORUZ Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Halk Buluşmaları ile vatandaşlarımızı dinlemeyi, öneri ve taleplerine çözüm bulmayı ve ayrıca yaptığımız hizmetleri ve hayata geçirdiğimiz projeleri halka birebir anlatmayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımız ile hem çayımızı hem de sohbetimizi paylaşıyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği zor süreçte, dayanışma ve birlik ruhuna ihtiyacımız var” dedi.

CUMHURİYET’E DÖRT ELLE SARILMALIYIZ
Başkan Akpınar “Bir referandum süreci yaşıyoruz. Cumhuriyet değerlerine her zamankinden daha sıkı bağlanmamız gereken, Atatürk ilke ve devrimlerine sonuna kadar sahip çıkmamız gereken bir dönemdeyiz. Mahallemizdeki tüm sorunları çözebiliriz ancak Cumhuriyet elden giderse işte bunun geri dönüşü yok. Demokrasi varsa varız, yoksa biz de olamayız. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun her şeyi geride bırakmalı; laik, demokratik Atatürk Cumhuriyeti’ne dört elle sarılmalıyız” dedi.

81 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle