Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediyesi gece gündüz demiyor

admin | 13 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Hava muhalefetinin sona ermesinin ardından Akhisar’ın ana arter noktası 14 sokak Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesi üzerinde Akhisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından çalışmalar dün gece başladı.

Gediz Elektrik Dağıtım Şirketi tarafından şehir merkezindeki birkaç ana arter ve bunlara bağlı ara sokaklarda yaptığı elektrik hatlarını yer altına alma çalışmalarını tamamlanmasının ardından hava muhalefetinin de sona ermesinin akabinde çalışmalar dün gece başladı.

Daha önce projesi Akhisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan bölgede, MASKİ ekiplerinin yağmur suyu kanalı döşemeçalışması yapacağını bildirilmesinin ardından Akhisar Belediyesi tarafından geçici olarak asfalt yaması yapıldı.

Akhisar Belediyesi Fen İşleri Müdürü Öznur Babacan ise yaptığı açıklamada hava muhalefetinin sona ermesinin hemen ardından trafiğin çok yoğun olduğu bölgede sürücülerin mağduriyetini gidermek adına çalışmalara dün gece başladıklarını ve tüm ekip ile birlikte seferber olduklarını ifade ederek kalan noktaların yine bu gece saat 20.00’de itibaren devam edeceğini vurguladı.

b_g_7545 b_g_7540 b_g_7532 b_g_7517akhisar-belediye-tahir-un-asfalt-6 akhisar-belediye-tahir-un-asfalt-5 akhisar-belediye-tahir-un-asfalt-3 akhisar-belediye-tahir-un-asfalt-1

108 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4746
EURO 4,1697
BIST 105.324
ALTIN 146,6888

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle