Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Kadir Gecesi mesajı

admin | 20 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanı Hızlı, 21 Haziran 2017 Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gecenin Kadir gecesi olduğunu belirterek, İslam aleminin Kadir Gecesini kutladı.

Bir yandan on bir ayın sultanı olan mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmanın üzüntüsünü yaşadıklarını, diğer yandan bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın sevinç ve heyecanı içerisinde olduklarını ifade eden Belediye Başkan Salih Hızlı, Kadir Gecesi’nin ülkemize ve insanlığa hayırlara vesile olmasını diledi.

Belediye Balkanı Salih Hızlı, “kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in yüce rabbimiz tarafından Alemlerin Efendisi Hazreti Muhammed Mustafa (S.A.V)’e gönderilmeye başlandığı gece olan mübarek Kadir Gecesi’nin bin aydan daha hayırlıdır. Kadir Gecesi’nin sahip olduğu bu denli anlam ve mana zenginliğine göre inananlarca idrak edilmesi ve bu gecenin feyz ve bereketinden tüm inananların yararlanması gerekir” dedi.

Belediye Başkanı Hızlı, mesajının son bölümünde mübarek Kadir Gecesi’nin tüm insanlık alemine dostluk, barış ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan dilediğini sözlerine ekledi.

Öte yandan Akhisar Belediye tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kadir Gecesi programı bu yılda Yeni Gülruh Camiinde yapılacak. Yatsı namazına müteakip Yeni cami ile Akhisar Belediyesi eski hizmet binası arasında kalan alanda hazırlıklar yapılacak gece boyunca katılımcılara ikramların dağıtılacağı bildirildi.

90 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4878
EURO 4,1838
BIST 104.258
ALTIN 145,3286

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle