Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, babalar gününü kutladı

admin | 17 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Babaların, ailenin birlikteliği, aile içi uyum ve ailenin güvencesini sağlama gibi yerine getirdikleri çok önemli görevlerle, sağlıklı toplum yapısının oluşturulmasına büyük katkılar sağladığına vurgu yapan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, “hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babaların, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti mutluluk içinde sarf etmektedirler. Anne ve babalara gösterilecek sevgi ve saygının onlar için en büyük armağan olacaktır.

Bu vesile ile başta şehit babaları olmak üzere bütün babaların Babalar Günü’nü kutluyor, vefat eden babalarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Bu güzel ve anlamlı günün, babalarımızın kıymetini bilmemize, iyi bir baba olabilmek için de eksiklerimizi gidermemize vesile olmasını temenni ediyorum. Bir kez daha bütün babalarımızın ellerinden öpüyor, sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diliyorum” ifadesini kullandı.

51 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4776
EURO 4,1117
BIST 108.953
ALTIN 144,2562

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle