Hoşgeldiniz  

AKÇAY KORDONDAKİ KAÇAK YAPILAR YIKILDI

admin | 02 Ağustos 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

EDREMİT BELEDİYESİ İZİNSİZ YAPILARA GEÇİT VERMEDİ

Edremit’in Akçay Mahallesi’ndeki Kordon bölgesinde izinsiz olarak konulan stantlar Edremit Belediyesi tarafından kaldırıldı. Sahil şeridini kapatan stantların yıkım işlemini yapan belediye ekiplerine İlçe Emniyet Müdürlüğü de destek verdi.

Edremit Kaymakamlığı ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile yapılan resmi yazışmalar sonucu Edremit İlçesi Akçay Mahallesi sahilinde izinsiz olarak yapılan yapıların yıkım işlemi gerçekleştirildi. Edremit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce yapılan işlem sonrası kaçak yapılar ortadan kaldırıldı. Yapı Kontrol Müdürlüğü yetkililerinin yaptığı açıklamada, 317 ada 2 ve 3 parsel numaralı taşınmazların izinsiz ve ruhsatsız olmasının yanı sıra hiçbir onayın alınmadığı belirtildi. Gecekondu şeklinde yerleştirilmiş olan stantların Edremit Belediyesi ekiplerince yıkım işlemine başlandığı ve Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de verdiği destek ile yıkımın tamamlandığı ifade edildi.

68 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4980
EURO 4,1142
BIST 108.594
ALTIN 144,5599

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle