Hoşgeldiniz  

AK Parti Milletvekili İsmail Bilen’den, Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya ziyaret

admin | 20 Mart 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

 
AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.
16 Nisan’da gerçekleşecek olan Referandum çalışmaları için Akhisar’a gelen AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Kadın Kolları Başkanı Arzu Kokaz, Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Karaoğlu ve partili üyelerle birlikte Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.
Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın 3 dönemdir Akhisar’ın güvenilir, çalışkan ve başarılı bir şekilde görevini yürüttüğünü ve spor alanında da ülke genelindeki başarılarının herkesin göğsünü kabarttığına işaret eden Bilen, “AK Parti İktidarı 50 yıllık alacaklarının yarısından fazlasını yaptı, yapmaya da devam ediyor. Barajlar, elektrik hatları, dere ıslah çalışmaları, çevre yolu, hastane binası, kapalı spor salonları, okullar ve buna benzer birçok eserler, AK Partinin 15 yıllık iktidarı döneminde yapıldı. Yeterli mi hayır. Yapılmayacak anlamına da gelmesin daha fazlasını yapacağız. Yeter ki bizler birlik olalım. Şu anda yedi düvel bir olmuş bizimle uğraşıyorlar, bunlara fırsat vermeyeceğiz.

Bir ve diri olacağız. Çalışmalarımızı el birliği içinde yapacağız. 5 milletvekilimiz sizler için ne gerekiyorsa yapmak için gecesini gündüzüne katarak sizlerin yanında olmaya devam edecek. Bizde mesai kavramı yok gece olsa bile kapımız her zaman açık. Bizler 24 saat esaslı olarak çalışıyoruz” dedi.

36 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4984
EURO 4,1318
BIST 108.615
ALTIN 144,9908

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle