Hoşgeldiniz  

Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir Manisa TSO’yu ziyaret etti

admin | 27 Mart 2017 | Genel, Yerel Haberler

Ak Parti Manisa Milletvekili, TBMM KİT Komisyonu Başkanı Uğur Aydemir Manisa TSO’yu ziyaret etti. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ile bir araya gelen Aydemir’e ziyaretinde Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramiz Şiyak, Ak Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci ve partililer eşlik etti.

Ak Parti Manisa Milletvekili, TBMM KİT Komisyonu Başkanı Uğur Aydemir ve beraberindeki heyetin yapmış oldukları ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, ‘Bugün Ak Parti Manisa Milletvekilimiz ve KİT Komisyonu Başkanı Uğur Aydemir, Yunusemre ilçemizin değerli Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Başkan Yardımcısı Ramiz Şiyak, Ak Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci ve heyetini misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Bugün hem Manisa’daki ekonomiyi, hem de ülkemizdeki durumu istişare etmek için bir aradayız. Bizler referandum sürecindeki son durumu sayın vekilimizden dinledik. Bizlerde Manisa ekonomisi başta olmak üzere, tespitlerimizi dile getirdik. Ben ziyaretlerinden dolayı sayın vekilimize ve beraberindeki heyete teşekkürlerimi sunuyorum’ diye konuştu.

Ziyarette konuşan Ak Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci, ‘Partimizde geçmiş dönem ilçe başkanlığı yapan, şimdi de Ticaret ve Sanayi Odası’nın başkanı olan ağabeyimizi makamında ziyaret etmek bizleri son derece mutlu etmiştir. Ülkemiz önemli virajdan geçiyor. Bu süreçte sayın oda başkanımız Manisa’da çok etkili bir kitleyi temsil ediyor. O yüzden kendilerinden destek bekliyoruz. Odamız çok eski bir oda, Manisa’nın en büyük ve en etkili sivil toplum kuruluşlarından. Değerli vekilimiz ve başkanlarımız ile birlikte sayın başkanımızın çalışmalarını beğenerek takip ediyoruz. Her zaman kendisini destekliyoruz. Bu süreçte de kendisinden desteklerini bekliyoruz’ diye konuştu.
16 Nisan’da yapılacak Referandumun bir parti meselesi olmadığını, milletin meselesi, memleketin meselesi olduğunu belirten Ak Parti Manisa Milletvekili, TBMM KİT Komisyonu Başkanı Uğur Aydemir, ‘Bugün Yunusemre ilçesinde ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Programımız dahilinde çok kıymetli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımızı ziyaret ediyoruz. Manisa’mız hem sanayi şehri, hem tarım şehri. Dolayısıyla Türkiye için çok önemli bir şehir. Sanayi şehri olduğundan dolayı Manisa’mız ekonomide çok büyük rol üstlenmiş durumda. Bugün kıymetli başkanımızdan sanayicimizin, esnafımızın sorunlarını dinledik. Notlarımızı aldık. Tabi Manisa büyüdükçe, Türkiye büyüyor. Manisa geliştikçe, Türkiye de gelişiyor. Bu gelişmenin devam etmesi gerekiyor. Daha da hızlı Manisa’nın büyümesi gerekiyor. Bunun için 16 Nisan çok önemli bir tarih. Manisa’mız top yekun bu tarihe kilitlenmesi durumunda. Eğer 16 Nisan’da Manisa’mızda da büyük bir oran da evet oyu çıkarsa inşallah Türkiye’nin önünün de açılacağını düşünüyoruz. İnşallah Manisa’mızda sivil toplum örgütlerimizle birlikte, oda başkanlarımızla birlikte Türkiye’nin, Manisa’nın menfaatleri olan işleri yapmaya devam edeceğiz.

Tabi evet çiler de, hayırcılarda bizim kardeşlerimiz. Ama evet çıkarsa Türkiye’de inşallah istikrarın daha kalıcı olacağı kanaatindeyiz. İstikrarın kalıcı olması demek siyasi istikrarın devam etmesi demek, ekonomik istikrarında devam etmesidir. Ekonomik istikrar devam ederse, Türkiye inşallah nasıl son 15 yıl da büyüdüyse, önümüzdeki yıllarda da daha hızlı büyümeye devam edecektir. Türkiye büyüdükçe inşallah bizim düşmanlarımızın da ayakları titremeye, korkmaya daha fazla devam edeceklerdir. Dostlarımıza inşallah güven vereceğiz, düşmanlarımızı da inşallah üzmeye devam edeceğiz. Bugün çalışmalarımızı Yunusemre ilçemizde sürdüreceğiz. Belediye başkanımızla, ilçe başkanımızla, ilçe yönetimlerimizle kapı kapı dolaşacağız. Bir evet oyu fazla çıkarmak için çalışacağız. Bu Ak Parti’nin meselesi değil. Bu milletimizin meselesi, memleket meselesidir. İnşallah bizde halkımızı referandum sürecinde bilinçlendirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz’ dedi.

20 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5244
EURO 4,1370
BIST 106.698
ALTIN 146,7909

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle