Hoşgeldiniz  

AHMET ŞERİF İZGÖREN GERMENCİKLİLERLE BULUŞTU.

admin | 09 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Germencik Belediyesi sosyal-kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Ahmet Şerif İzgören ile ‘At Şu Adımı’ semineri 8 Şubat Çarşamba günü Germencik belediyesi Konferans Salonunda gerçekleşti.

Eğitime verdiği önem ile dikkat çeken Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın okullarda gerçekleştirdiği etkinliklerle öğrencilere yönelik çalışmalarda bulunmuştu. Sonrasında belediye personeline yönelik hizmet içi eğitim seminerleri düzenleyen Başkan Akın Germencik belediyesi olarak vatandaşlara daha iyi hizmet, kaliteli güler yüzlü hizmet sunabilmek için bu tür çalışmalar içinde olduklarını belirtti.

Bugün de yaklaşık 1000 kişinin katılımı ile gerçekleşen Ahmet Şerif İZGÖREN semineri herkese açık yapıldı. Seminere Germencik Kaymakamı Ayhan IŞIK, Milliyetçi Hareket Partisi Söke İlçe Başkanı Veysel ÖZTÜRK, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat KALE, Ülkü Ocakları Aydın il Başkanı Mustafa Karaca, İZGÖREN eğitim semineri ile mücadele ruhu, bilgi, girişimcilik, planlama, karakter ve iyiliğin iş hayatında başarıya nasıl dönüştüğü anlattığı seminer yaklaşık 2 saat sürdü.

Kişisel Gelişim ve Girişimcilik üzerine birçok kitabı bulunan, yurt içi ve yurt dışında pek çok seminer veren Ahmet Şerif İzgören, “Bu dünyada ayakta kalabilenler yataktan kalktığı andan itibaren istedikleri koşulları arayan ve bulamadıkları takdirde onları yaratanlardır” diyerek girişimcilik konusundaki tecrübelerini katılımcılar ile paylaştı. Seminer sonrası okurları için Kitaplarını imzalayan İZGÖREN, Germencik Belediyesinin vasıtası ile kendisinin kurduğu Uğur Böcekleri vakfı aracılığı ile birçok öğrencinin bu seminerden faydalanacağını dile getirirken, Başkan Ümmet AKIN’a eğitime verdiği bu desteklerden dolayı da teşekkürlerini dile getirdi.

İzgören, yaklaşık iki saat süren seminerde genel olarak Kurum Kültürü, Liderlik, Girişimcilik, Motivasyon ve İletişim konu başlıkları altında dinleyicilere bilgi verdi.

dsc_0091 dsc_8978 img_4860 img_4961img_4972

121 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle