Hoşgeldiniz  

80.Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Anlamlı Kutlama

admin | 12 Mayıs 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

Kula’da Engelliler Haftası, Kula 80. Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan engelliler tarafından düzenlenen etkinlikle kutlandı.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası, Kula’da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Kula 80. Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Engelliler Haftası programı, engelliler tarafından hazırlanan tiyatro gösterileri, skeçler, halk oyunları ve mini konserle kutlandı. Programa; Kula Belediye Başkan Vekili Vedat Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, 80 Yıl bakım ve Engelsiz yaşam Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ramazan Akar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, engelliler, öğrenciler, ailelileri ve vatandaşlar katıldı. Başkan Vekili Yılmaz ve beraberindekiler, programın ardından 80. Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan zihinsel engelliler tarafından hazırlanan el İşi ve hediyelik eşyalar sergisini ziyaret etti.

Engellilerin hayatta karşılaştığı sorunlara her zaman duyarlı olunması gerektiğini belirten Kula Belediye Başkan Vekili Vedat Yılmaz, “Burada kalan engelli kardeşlerimizin hazırladığı bu güzel etkinlikte bir araya geldik. Kula Belediyesi olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm buluyor, hayatlarını kolaylaştırıcı projeler üretiyoruz. Burada kalan engelli vatandaşlarımıza hizmet eden kurum müdürü ve personellerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

80.Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Anlamlı Kutlama

80.Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Anlamlı Kutlama

80.Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Anlamlı Kutlama

 

92 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle