Hoşgeldiniz  

57 yıllık sürpriz

admin | 08 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Hayır” kampanyasına destek amacıyla gittiği Tokat’ta hoş bir sürprizle karşılaştı. Cumhuriyet Halk Partisi Niksar İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Kocaoğlu’na, Yazıcıklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Sadık Özdemir tarafından ilkokul diploması hediye edildi. Erbaa’daki Hakimiyeti Milliye İlkokulu’ndan 1960 yılında mezun olan Aziz Kocaoğlu, 57 yıl öncesinden gelen bu sürpriz karşısında oldukça duygulandı.
Samsun ve Tokat’taki temaslarının ikinci gününde Niksar merkezde esnafla buluşan ve ardından Gürçeşme, Gökçeli, Tepekışla, Doğanyurt, Üzümlü, Karşıyaka ve Değirmenli beldelerine giderek vatandaşlara “16 Nisan Referandumu’nda neden hayır denilmesi gerektiğini” anlatan Başkan Kocaoğlu’na CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, İl Başkanı Feramüz Şahin ve Niksar İlçe Başkanı Zafer Başar eşlik etti.

85 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4960
EURO 4,1314
BIST 108.615
ALTIN 145,2419

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle