Hoşgeldiniz  

Menderes EMITT Fuarı’nda

admin | 24 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

7EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılacak Menderes Belediyesi tüm hazırlıklarını tamamlandı. 80 ülkenin katılacağı fuarda Menderes’i maskotMandi tanıtacak.

Turizm alanında dünyanın 5. büyük fuarı olan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 26-29 Ocak tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek. İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ile birlikte fuara katılacak Menderes Belediyesi de tüm hazırlıklarını tamamladı. Çalışmalar kapsamında fuarda Menderes’in tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra ilçeye özgü ürünleri ve simgeleri ziyaretçilere tanıtılacak.

 

Maskot Mandi fuarda

İlçenin tanıtımını ise Gümüldür Mandalina Festivali’nin maskotu olan Mandi yapacak. Fuar ziyaretçilerine Gümüldür Satsuma Mandalinası ikram edecek olan Mandi, boncuk ocaklarında üretilen nazar boncuklarını da hediye edecek. Ayrıca Menderes ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı şehir rehberi de 5 ayrı dilde ziyaretçilere sunulurken, Menderes Belediyesi’nin yayın organı olan Menderes dergisi de ziyaretçilere ulaştırılacak.

 

Tanıtımı önemsiyoruz

Fuarla ilgili bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Göreve geldiğimiz günden itibaren Menderes’in tanıtımı için büyük bir çalışma içindeyiz. Bu çalışma kapsamında özelikle yurt içi ve yurt dışı fuarlarına katılmaya önem gösteriyoruz. Dünyanın 5. büyük fuarı olan EMİTT Fuarı’nda da her yıl olduğu gibi bu yılda yer alacağız. İlçemizin tanıtımına büyük katkı sağlayan fuarda Menderes’in tüm güzelliklerini dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerine ve ziyaretçilere aktaracağız. Bu tanıtım çalışmalarında en büyük destekçimiz her zaman olduğu gibi yine Mandi olacak. Ailemizin bir parçası haline gelen Mandi, İstanbul’da Menderesimizi en iyi şekilde dünyaya duyuracak” diye konuştu.


8
9 10

104 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle