Hoşgeldiniz  

GAZİLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

admin | 13 Mart 2019 | Genel, Güncel, Manşet, Üst Manşet, Yerel Yönetimler

Gemlik Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kadir Tan ve Gemlik’li Gaziler, Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşanGemlik Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kadir Tan,Gemlik Belediyesi’ni her zaman yanlarında hissettiklerini belirterek “Başkanımız göreve geldiği günden bu yana her zaman bizlere destek olmuş, yanımızda yer almıştır. Bugüne kadar birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Başkanımıza ne zaman ulaşmak istesek veya bir talebimizi iletsek, sağ olsun bizleri asla kırmadı ve bizim taleplerimize çözüm bulmak adına çaba sarf etti. Kendisine Derneğimiz, şehit ve gazi yakınlarımız adına teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kahraman gazileri ağırlamanın onurunu yaşadığını ifade eden Başkan Yılmaz da, nazik ziyaretlerinden dolayı gazilere teşekkür etti. Türkiye’nin kahraman şehit ve gazilerin sayesinde daima var olacağına vurgu yapan Başkan Yılmaz, “Nazik ziyaretinizle bizleri gururlandırdınız, onurlandırdınız. Sizlere her daim minnettarız.Şehit ve Gazilerimiz için ne yapsak azdır.Kahraman şehitlerimizi minnetle yad ederken, sizlere sağlıklı uzun ömürler diliyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Gemlik Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kadir Tan, günün anısına Başkan Yılmaz’a çiçek takdim etti.

40 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


sonuclist
© 2012 Kent ve Başkan Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle