Hoşgeldiniz  

Gazeteciler Kemer’de toplanıyor

admin | 28 Mart 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 14’üncü Başkanlar Kurulu Toplantısı Kemer’de düzenleniyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül , “Kemer halkı olarak gazetecilerin zirvesine ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz” dedi

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin de bağlı olduğu Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun 14’üncü Başkanlar Kurulu Toplantısı, 29 Mart -1 Nisan tarihleri arasında Kemer’in Kiriş Mahallesi’nde düzenlenecek. Çeşitli kentlerin gazeteciler cemiyeti başkanları ve yöneticilerinden oluşan 177 gazetecinin katılacağı toplantıda başkanlar kurulu toplantısının yanı sıra paneller ve eğitim seminerleri gerçekleştirilecek.

Toplantı yeri olarak Kemer’i seçtikleri için konfederasyon yöneticilerine teşekkür eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Toplumun haber alma özgürlüğü için fedakârca çalışan gazeteci dotlarımızın zirvesine ilçemizde ev sahipliği yapmaktan Kemer halkı olarak onur duyuyoruz. Toplantıda alınan kararların hayırlı olmasını dilerken, gazeteci dostlarımızı ilçemizin tarihi, turistik ve doğal güzelliklerin keşfetmeye davet ediyorum” diye konuştu.

120 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle