Hoşgeldiniz  

Gazeteci Geçmen’e büyük vefa

admin | 04 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Adı Karşıyaka’da yaşayacak

Karşıyaka Belediyesi, geçtiğimiz ay yaşamını yitiren Gazeteci İsmail Ragıp Geçmen’in adını Karşıyaka’da yaşatacak. Yamanlar Mesire Alanı içinde oluşturulan, paintball sahası, tırmanma duvarı ve yürüyüş parkurlarını kapsayan Macera Alanı’na usta gazetecinin ismi verilecek.

 

TÖREN 7 EKİM CUMARTESİ

İsim verme töreni 7 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’te, Yamanlar Mesire Alanı içinde yapılacak. Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, Geçmen’in gazeteci dostları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katılacak. Paintbal sahası, tırmanma duvarı ve yürüyüş parkurlarını kapsayan alanda Geçmen’in fotoğrafının ve özgeçmişinin yer aldığı pano da bulunacak.

 

“HERKESİ TÖRENE BEKLİYORUZ”

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “İsmail Ragıp Geçmen, yaşamını güzelliklere adayan iyi bir baba, iyi bir Atatürkçü ve iyi bir gazeteciydi. Erken yaşta kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. O’nun hatırasını Karşıyakamızda yaşatacağımız için mutluyuz. Tüm sevenlerini ve macera tutkunlarını Cumartesi günü yapılacak olan törenimize bekliyoruz” dedi.

 

“TEŞEKKÜRLER”

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen ise “İsmail, gezmeyi, fotoğraflamayı seven ve yaşama renk katan bir arkadaşımız ve üyemizdi. Böyle bir alana isminin verilmesi hepimiz için yerinde ve anlamlı oldu. Karşıyaka Belediyesi’ne, hassas düşüncesi için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

59 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6677
EURO 4,3293
BIST 107.970
ALTIN 151,5633

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle