Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Gasilhane Hizmet Binası Hızla Yükseliyor

admin | 02 Aralık 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kula Belediyesi işbirliğinde yapımı süren yeni Gasilhane hizmet binasında devam eden çalışmaları inceledi

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kula Belediyesi işbirliğinde  Kula Asri Mezarlığı’nın şartlarını iyileştirmek için çalışmalar sürürüyor. Bu kapsamda Kula Asri Mezarlığı’na kazandırılan yeni gömü alanında yapımı sürdürülen gasilhane hizmet binasının inşat çalışmaları tamamlanarak kısa süre içerisinde faaliyete başlayacak. İdari birim, morg, bayan ve erkek gasilhanelerinin olacağı binada, cenaze hizmetleri verilecek. Cenaze işlemleri sırasında verilen hizmetlerin kalitesini ve standardını yükseltmek için yapımı devam eden gasilhane hizmet binası inşa çalışmalarını Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Belediye Meclis Üyesi Vedat Yılmaz ile birlikte inceledi. Başkan Tosun ve Meclis Üyesi Yılmaz, gerçekleştirilen inşaat çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Tosun; “Kula’nın Önemli Bir Eksiğini Daha Gideriyoruz”

Gasilhane Hizmet Binasının hizmete girdiğinde ilçenin önemli bir eksikliğini gidereceğini belirten Kula belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “İlçemizdeki şehir mezarlığında gömü alanı noktasında yetersizlik söz konusuydu. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte kamulaştırma yoluyla yeni gömü alanı oluşturarak bu ciddi eksikliği ortadan kaldırdık. Yeni gömü alanında yapılan dolgu çalışmalarının ardından da burada hizmet verecek yeni gasilhanenin temelini atmıştık. Kula’ya hizmet verecek olan gasilhanemizde çalışmalar inşallah en kısa sürede tamamlanacak. Vatandaşlarımız acılı günlerinde daha modern şartlarda gasilhaneden hizmet alabilecekler. Gasilhane hizmet binası vatandaşlarımızın en kısa süre içerisinde hizmetine girecek. Vatandaşımız buraya gelecek, bütün defin işlemleri halledilecek. Böylelikle Kulamızın önemli bir ihtiyacını daha gidermiş olacağız. Gerek şehir merkezinde gerek merkezden uzak tüm mahalle mezarlıklarında temizlik ve bakım çalışmalarımız da sürüyor. Bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında emek ve desteklerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve ekibine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Gasilhane Hizmet Binası Hızla Yükseliyor (1)
Gasilhane Hizmet Binası Hızla Yükseliyor (2)
Gasilhane Hizmet Binası Hızla Yükseliyor (3)
Gasilhane Hizmet Binası Hızla Yükseliyor (4)
Gasilhane Hizmet Binası Hızla Yükseliyor (6)
Gasilhane Hizmet Binası Hızla Yükseliyor (5)

 

92 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $9.879
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle