Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Fidanlar Kazanca Dönüşecek

| 19 Kasım 2017 | Genel, Tarım ve Hayvancılık, Tüm Manşetler

 

Fidanlar Kazanca Dönüşecek

 

Bereketli topraklara sahip olan Manisa’daki çiftçilerin gelir seviyelerini artırmak amacıyla çeşitli çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir’de 58 üreticiye toplamda 4 bin 872 adet zeytin fidanı desteğinde bulundu.

Tarımsal kalkınma hedefleri çerçevesinde önemli adımlar atan Manisa Büyükşehir Belediyesi, üretimi arttırmak ve çiftçilerin kalkınmasına destek olmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir’de 58 üreticiye toplamda 4 bin 872 adet zeytin fidanı desteğinde bulundu. Fidan dağıtım törenine Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarım ve Hayvancılık Şube Müdürü Şadan Aslay ve Alaşehir Koordinasyon Şube Müdürü Akif Ceylan da katıldı.

Bereketli kazançlar

Tarım sektöründe üretim ve verimliliğinin artırılması amacıyla üreticiye desteklerinin devam edeceğini belirten Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Bircan Gençoğlu,” Bu kapsamda 2017 yılı içerisinde üreticimize 15 bin adet ceviz, 11 bin 600 adet badem fidanı dağıtımı yaptık. Zeytin fidanı dağıtımlarımız da devam ediyor. Bu yıl içerisinde toplamda 122 bin 500 adet zeytin fidanı dağıtımı gerçekleştirmiş olacağız. Üreticimize bereketli ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

 

79 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $10.255
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle