Hoşgeldiniz  

EV TADİLATI

admin | 14 Eylül 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Milas’ta iki ayrı mahallede   harabeye dönen ve çatısı olmayan evlerde yaşam mücadelesi veren yaşlı amca ve teyzeye Milas Belediyesi yardım eli uzattı.Fen İşleri Müdürlüğü tarafından tamir edilen evler yaşlı amca ve teyzeye teslim edildi.

Milas’ın Derince ve Gazipaşa mahallelerinde zor şartlarda yaşayan tuvaleti ve çatısı olmayan evlerde yaşam mücadelesi veren yaşlı vatandaşlara Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat yardım elini uzattı.Daha öncede bir çok harabe evi daha yaşanılır hale getirerek yaşlı vatandaşları sevindiren Başkan Tokat, Derince ve Gazipaşa mahallelerindeki yaşlı vatandaşların da yüzlerinin gülmesini sağladı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince başlatılan çalışmalar sonucunda harabe durumdaki evler baştan aşağı yenilenerek yaklaşan kış ayı öncesi yaşlı amca ve teyzenin daha sağlıklı ortamda yaşaması sağlandı.

Derince mahallesindeki evin çatısı ve tavanları tamamen değiştirilirken ev içerisine birde tuvalet inşa edildi.Gazipaşa mahallesindeki evde ise çatı tamiratı tamamlanarak evler yaşlı amca ve teyzeye teslim edildi.

Daha öncede Milas Belediyesi olarak bir çok mağdur aileye yardım eli uzattıklarını belirten Başkan Muhammet Tokat ;”Onların yüzlerinin güldüğünü görmek ve hayır dualarını almak bizim için en büyük mutluluklardan biri”dedi

74 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7803
EURO 4,6326
BIST $10.356
ALTIN 162,4545

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle