Hoşgeldiniz  

Esnafın en büyük destekçisi Başkan Alıcık

admin | 12 Aralık 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Başkan Alıcık Turan Mahallesi’nde hizmete giren Teneffüs Aperatif Salonu’nun açılışını gerçekleştirdi. Esnafa verdiği desteği her fırsatta dile getiren Başkan Alıcık, ilçede hizmete giren her işletmenin hem sosyolojik hem de ekonomik anlamda gelişime büyük katkısı olduğuna dikkat çekti.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Turan Mahallesi 366 Sokak No: 45/C’de hizmete giren Teneffüs Aperatif Salonu’nun açılışını gerçekleştirdi.

İlçede yeni hizmete giren tüm işletmelerin açılışlarına katılmaya özen gösteren ve esnafları sık sık ziyaret ederek sıkıntılarına çözüm üreten Başkan Alıcık, “Tuğba Öztürk ve Mesut Yıldırım kardeşlerimizin yeni işyerlerinin açılışındayız. Hayırlı uğurlu olsun. Allah hayırlı kazançlar nasip etsin. Esnafımızın her zaman yanındayız. Nazilli Belediyesi olarak vatandaşımız için çalışıyoruz. Bundan sonra da onlar için çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizde hizmete giren her iş yeri Nazillimizin gelişmesi açısından büyük önem taşıyor. Bu noktada bizde Nazilli Belediyesi olarak gereken desteği veriyoruz” dedi.

Desteklerinden dolayı Başkan Alıcık’a teşekkür eden işyeri sahipleri Öztürk ve Yıldırım, “Başkanımız sağ olsun bizi kırmadı, desteğini esirgemedi. En büyük destekçilerimizden biri kıymetli başkanımız. Nazilli halkını da yeni işyerimize davet ediyoruz. Açılışımıza özel fiyatlar ve eşsiz lezzetlerimizle Turan Mahallesi’nde hizmet vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

DSC_1139
DSC_1135
DSC_1134
DSC_1128

 

92 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8247
EURO 4,6772
BIST $11.806
ALTIN 163,7477

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle