Hoşgeldiniz  

Eskişehirli sanatçı Kamboçya’da ülkemizi başarıyla temsil etti

admin | 27 Mart 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yaşam

 

 

IWCS ve WWDF tarafından organize edilen 2018 Dünya Ağaç Günü (World Wood Day) kutlamaları 20-25 Mart tarihlerinde gerçekleşti.

 

Kamboçya’nın Siem Reap şehrinde düzenlenen 2018 Dünya Ağaç Günü Kutlamalarına Eskişehirli sanatçı Ahmet Avcı da katıldı. Türkiye’den katılan tek isim olan Avcı’nın çalışmaları ise büyük beğeni kazandı.

 

İlki “Wood is Good – Ağaç Güzeldir” sloganıyla 2013 yılında Tanzanya’da, ikincisi 2014 yılında Çin’de düzenlenen Dünya Ağaç Günü Kutlamaları, 2015 yılında da Odunpazarı Belediyesi’nin ev sahipliğinde Eskişehir’de düzenlenmişti. Bu yıl 6’ıncısı düzenlenen festivale Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt özel davetle katıldı. Büyükerşen ve Başkan Kurt’un dışında Eskişehir’den festivale katılan isimlerden biri de sanatçı Ahmet Avcı oldu. Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğretmen olan Ahmet Avcı, festivalde ülkemizi temsil etti. Avcı, yaptığı eserlerle büyük ilgi topladı.

 

Sanata ve sanatçıya desteğini sürdüren Odunpazarı Belediyesi’nin aracılığıyla Kamboçya’daki 2018 Dünya Ağaç Günü Kutlamalarına katılan Ahmet Avcı, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’a teşekkür etti.

120 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle