Hoşgeldiniz  

Engelli Meclisi, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın konuğu oldu

admin | 29 Eylül 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kent Konseyine bağlı Engelliler Meclisi Başkanı Yeliz Dedeoğlu, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın konuğu oldu. Akhisar’da yapılan engellilere yapılan yatırımların konuşulduğu ziyarette Engelliler Meclisi Başkanı Yeliz Dedeoğlu yapılan her türlü destek için teşekkür ederek özellikle tekerlekli sandalye kullanıcı engelliler için belli noktalara koyulan şarj istasyonlarının önemine vurgu yaptı.

Engelliler Meclis Başkanı Yeliz Dedeoğlu bazı konularda da talep ve isteklerini belirterek desteklerini istediler. Spor, kültür-sanat ve gündelik yaşama dair yapılabilecekler hakkında fikirlerin konuşulduğu görüşmede Belediye Başkanı Salih Hızlı, Akhisar’da engelli vatandaşların toplumsal yaşama katılımı açısından çalışmaların artarak süreceğini ifade etti. Öte yandan araştırmacı yazar İlberŞiyak da ziyarete misafir olarak yapılacak eserler konusunda bilgi alışverişi yapıldı.

64 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6723
EURO 4,3307
BIST 108.498
ALTIN 151,4342

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle