Hoşgeldiniz  

ENGELLİ HİZMETLERİ ÇALIŞTAYI FOÇA’DA YAPILDI

ibrahim bektas | 29 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

 

İlçelerde yapılan yatırım ve hizmetlerin planlanması, koordine edilmesi, hizmetin etkin ve tekrarı olmadan yürütülebilmesi için sık sık toplanan İlçe Belediyeleri, Foça’da dördüncü kez bir araya geldi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen toplantıda, 2017 yılı değerlendirmesi ve 2018 yılının planlanması etkin olarak gerçekleştirildi.

Foça Belediyesi Yeni Plaj Sosyal Tesisinde yapılan toplantıya katılan Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, “İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte kentimiz için önemli bir çalıştay gerçekleştirdik. Foça Belediyesi olarak engelli birey ve yakınlarına daha etkin ve verimli hizmet sunabilmek için söz konusu çalışmalara önem veriyoruz. Belediyeler Kanunu’nun bizlere vermiş olduğu görev ve yetki çerçevesinde engellibirey ve ailelerine yönelik çalışmalarımız aralıksız yürütülmektedir” dedi.

Foça Belediyesi Yeni Plaj Sosyal Tesisinde yürütülen çalıştay kapsamında, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerinin yaptığı engelli bireylere ve yakınlarına yönelik çalışmalar değerlendirildi, bilgi alışverişi yapıldı.

65 Kez Görüntülendi.
Etiketler: ,

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,9642
EURO 4,6531
BIST 105.268
ALTIN 163,3042

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle