Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Döşemealtı’nda Tiyatro şöleni

admin | 24 Ekim 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Döşemealtı Belediyesi bünyesinde kurulan Döşemealtı Halk Tiyatrosu, yeni sezon açılışını iki oyunla gerçekleştirdi. Döşemealtı halkı, önce Dünden Kalan isimli oyunu daha sonra çocuklar için Harikalar Mutfağı isimli oyunu izledi. Üçüncü oyun ise; Antalya Amatör Kadın Sahnesi Destekleme Derneği’nin ‘Kimim Ben’ adlı oyunu oldu.

3 Farklı oyun sahnelendi…

Döşemealtı İlçesi’nde 2 günde 3 ayrı tiyatro oyunu sahnelendi. Yeni sezon açılışını Dünden kalan isimli oyunla yapan Döşemealtı Halk Tiyatrosu, çocukları da unutmadı ve Harikalar Mutfağı isimli oyunu sahneledi.

Tiyatroya büyük ilgi…

Aynı gün akşamı ise; Antalya Kadın Sahnesi Destekleme Derneği tarafından hazırlanan Kimim Ben adlı oyun izleyicilerle buluştu. Yeşilbayır Mahallesi Yeşil Park Kültür Merkezi’nde ki tiyatro gösterileri yüzlerce tiyatroseveri buluşturdu.

Amatör kadın tiyatrocular ayakta alkışlandı.

Banu BakikuşağıCabar ve Müfit Kayacan’ın yönettiği Kimim Ben isimli tek perdelik komedi oyununda,  Antalya Kadın Sahnesi Destekleme Derneği oyuncusu kadınların kendi yazdıkları ve günlük hayatta kadınların yaşadığı sorunlar, ülkenin ekonomik, sosyal ve çevresel sorunlarının mizahi dille ele alındığı oyun, sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı. Çoğu zaman güldüren kimi zamanda ağlatan oyununun sonunda amatör tiyatro oyuncusu kadınlar seyirciler tarafından ayakta alkışlandı.

99 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7492
EURO 4,6506
BIST $11.288
ALTIN 162,5945

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle