Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Döşemealtı’nda “Dünya Çocuk Hakları Günü” yürüyüşü düzenlendi

admin | 20 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Birleşmiş Milletler (BM) tarafından Dünya genelinde çocukların karşı karşıya kaldıkları hak ihlallerini gündeme taşımak amacıyla “Dünya Çocuk Hakları Günü” olarak kutlanan 20 Kasım da Döşemealtı’nda yaklaşık 150 çocuk yürüyüş düzenledi.

Saime Salih Konca Anaokulu öğrenci ve öğretmenleri tarafından hazırlanan “Benim Hakkımı Ver” projesi kapsamında Erünal Sosyal Bilimler Lisesi, Mustafa Ayşe Altun İlkokulu, Özel Palmiye Ortaokulu öğrencileri yürüyüşün başlangıç noktası olan Döşemealtı Belediyesi Kent Meydanında Atatürk Anıtı önünde bir araya geldi. Anaokulu öğrencileri ilk olarak projeye büyük destek veren Döşemealtı Belediyesi Başkan Yardımcısı Naci Alın’ı ziyaret etti. Miniklerle tek tek ilgilenip ikramlarda bulunan Alın çocuklarla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Yaklaşık 150 çocuğun katıldığı yürüyüşte Başkan Yardımcısı Naci Alın miniklerle birlikte yürüyerek destek olurken İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya’da öğrencilerle birlikte yürüyüşe katıldı. Döşemealtı Hükümet konağı önünde sona eren etkinlikte minikleri İlçe Kaymakamı Cengiz Cantürk ve kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri karşıladı.

Dünya Çocuk hakları gününde Belediye Başkan Yardımcısı Naci Alın öğrencilere balon ve oyuncak dağıtırken, Kaymakam Cantürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya ile birlikte çocukların boyalarla el izlerini bıraktıkları bezlere el izi bırakarak Dünya Çocuk Hakları gününü ölümsüzleştirdi.

10
2
1
3
4
5
7
8

 

75 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7728
EURO 4,6638
BIST $11.493
ALTIN 162,2850

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle