Hoşgeldiniz  

Döşemealtı’nda asfalt çalışmaları

admin | 16 Mayıs 2018 | Genel, Yerel Haberler

 

 

  Açılan yolları nitelikli hale getirmek için en son teknoloji ürünü iş makineleriyle araç parkını genişleten Döşemealtı Belediyesi, Kömürcüler Mahallesinin cadde ve sokaklarında asfalt dökmeye başladı.

Göreve geldiği günden itibaren vatandaşın yol taleplerini karşılamak için imkanlarını seferber eden Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, verimliliği arttırmak için ilk etapta araç parkını genişletti. Belediye’nin öz kaynaklarıyla yaklaşık 7.5 Milyon lira yatırım yapılarak iş makineleri ve araç gereç alındı.

Vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, Kömürcüler Mahallesi’nde bir çok cadde ve sokakta asfalt serim işlem başlattı. 5 kilometrelik yolun asfaltlanmasının ardından çalışmalar Yeniköy Bahçeyaka ve Yeşilbayır Mahallelerinde sürecek.

Belediye Başkanı Turgay Genç, “İlçemizin sınırları genişlediği gibi sorumluluk sahamızda da arttı. Bölgemizin tamamına daha hızlı ve etkili hizmet götürebilmek için araç parkımızı yeniledik, güçlendirdik. Yollarımızı nitelikli hale getirip güzelleştiriyoruz” dedi.

226 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle