Hoşgeldiniz  

Döşemealtı’na ikinci kadın takımı geldi

admin | 07 Kasım 2017 | Genel, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kadın sporlarında Döşemealtı damgası

1207 Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol Takımı’nın ardından ilçenin kadın basketbol takımı da oldu. Döşemealtı Yıldız Spor Basketbol Takımı, 11 Kasım’daki Genel Kurulun ardından resmen Döşemealtı ismini taşıyacak.Döşemealtı Yıldız Spor Basketbol Takımı yönetici ve sporcularını ağırlayan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Kadın Futbol Takımımız vardı. Basketbol takımının olması da Döşemealtı’nın marka değerine katkı sağlayacaktır” dedi.

Bu yıl kurulan ve Bayanlar Bölgesel 2. Lig’de mücadele eden DöşemealtıYıldız Gençlik ve Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı Başkanı Burak İkizoğlu, Genel Koordinatör Ozan Pural, Basketbol Şube Sorumlusu Kamil Tribinye ve kadın basketbolcular, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i makamında ziyaret etti.

Bu sezon yeni transferlerle de kadrosunu güçlendirdiklerini belirten Kulüp Başkanı İkizoğlu, 11 Kasım’daki Genel Kurul’da kulübe “Döşemealtı” ismini de ekleyeceklerini söyledi. Maçlarını ve idmanlarını Döşemealtı’nda yaptıklarının altını çizen İkizoğlu,  “ Antalya ve Döşemealtı’ndabasketbolu ve sporu yaymaya çalışıyoruz. Yeni kurulan takımımız, ikinci ligde mücadele edecek. Hedefimiz şampiyon olmak” dedi.

İkizoğlu, Başkan Turgay Genç’i kadın basketbol takımının maçlarının izlemeye davet etti. Spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerinin altını çizen Başkan Genç, ” Kadın Futbol Takımımız vardı. Basketbol takımının olması da Döşemealtı’nın marka değerine katkı sağlayacaktır. Bölgemizde nitelikli eğitim kurumlarının bulunması basketbol altyapısına sporcu kazandırılmasında önemli bir faktör olacaktır.  Biz her türlü desteğe ve işbirliğine hazırız” dedi.

101 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8101
EURO 4,6578
BIST $11.728
ALTIN 163,2647

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle