Hoşgeldiniz  

Diyabet hastalarına ‘diyet aşure’ dağıtıldı

admin | 07 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Edremit’te aşure hayrı devam ediyor

Edremit Belediyesi’nin Muharrem ayı nedeniyle düzenlendiği Edremit ilçe merkezinden başlayan aşure hayrı Akçay Cumhuriyet Meydanı’nda devam etti.

 

Edremit Belediyesi’nin her yıl Muharrem ayı nedeniyle düzenlediği aşure hayırları ilçe merkezi ve Kadıköy Mahallesi’nden sonra Akçay Mahallesi’nde devam etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı Fatma Özgirgin, Edremit Belediyesi Meclis üyesi Müberra Uyar Karaca da hayra katılarak vatandaşlara aşure ikram etti. Edremit Belediyesi aşevinde hazırlanan kazanlar dolusu aşurenin yanında diyabet hastaları için özel olarak şekersiz hazırlanan “diyet aşure” de dağıtıldı. Başkan Saka, “Birlik ve beraberliğimizin simgesi olan aşureyi Edremit ve Kadıköy’ün ardından Akçay Mahallemizde hemşehrilerimizle paylaştık. Bu vesileyle bir kez daha Muharrem ayının tüm İslam alemine ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Edremit Belediyesi’nin aşure hayırları Edremit, Kadıköy ve Akçay’dan Zeytinli, Altınoluk, Güre Mahallesi’nde devam edecek.

16 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6677
EURO 4,3293
BIST 107.970
ALTIN 151,5633

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle