Hoşgeldiniz  

DATÇA’DA YARGI KARARI DOLANDIRICILARI ENGELLEYEMEDİ!..

admin | 28 Şubat 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Datça Belediyesi ve Belediye Başkanı Gürsel Uçar’ın adını kullanarak “Datça Acıbadem Macunu” adıyla sigarayı bıraktırdığı ve akciğerleri temizlediği iddia edilen ürün satışı yapanlar, hala halkı dolandırmaya devam ediyor!..
Bir süre önce  Datça Belediyesi’nin resmi internet sitesini birebir kopyalayarak, benzer isimli “datcabelediyesi.com” ismiyle yayınlayarak ve  akciğerleri temizlediği, sigarayı bıraktırdığını iddia ettikleri “Acıbadem macunu” adıyla ürün  satış yapan kimliği bilinmeyen dolandırıcılar, yargı kararına rağmen halkı dolandırmaya devam ediyor!..
                Dün (27 Şubat 2018) konuyu ilettiğimiz ve ilgili sitenin hala açık olduğunu ve satış yapmaya devam ettiği bilgisini söylememiz üzerine Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar; Savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını, adı geçen site için yayın durdurma kararı aldırdıklarına dikkat çekerek;” “Nasıl olur?.. Birileri Datça, belediye başkanı olarak benim ve belediyemiz üzerinden çıkar sağlamaya yargı kararına rağmen devam edemez, etmemeli!.. Biz, 23 Şubat Cuma günü Datça Sulh Ceza Hakimliğine başvurduk. Datça Belediye Başkanlığı resmi web sitesinin bire bir kopyalanarak, Datça Acı badem Macunu “adıyla aldatıcı ürün satışı yapıldığını belirten detaylı bir dilekçemiz ile müracaat yaptık. Ve aynı gün çıkan kararda adı geçen datcabelediyesi.com adlı siteye, içeriğe erişimin engellenmesi kararı çıktı.
                 İlgili yasa gereği en geç 4 saat içinde erişim engelinin sağlanması gerekirken, müracaatımızdan sonra 5 gün daha geçmiş ama  adamlar güle oynaya, Datça’yı, beledişyemizi ve şahsımı karalamaya ve haksız kazanç sağlamaya devam ediyor. Bu kabul edilebilinir bir şey değil!..” diyerek,  tepkisini dile getirdi.

218 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle