Hoşgeldiniz  

“CUMHURİYET BENİM” FESTİVALİ GRAMMY ÖDÜLLÜ SANATÇI MAYA AZUCENA KONSERİYLE BAŞLIYOR

admin | 29 Eylül 2017 | Etkinlik, Genel, Yerel Haberler

 

Maltepe Belediyesi’nin Cumhuriyet’in 94’üncü yılına özel olarak düzenlediği ve 1 ay boyunca ilçeyi festival alanına çevirecek “Cumhuriyet Benim – Cumhuriyetimizin 94. Yılını 94 Etkinlikle Kutluyoruz” etkinlikleri, Grammy ödüllü sanatçı Maya Azucena’nınBeşçeşmeler Meydanı’nda vereceği konserle başlıyor. Konserde Azucena’ya Türkiye’nin ilk kadın neyzeni Burcu Karadağ eşlik edecek.

ABD’nin divası olarak bilinen, 4 oktavlık güçlü sesi, aldığı ödüller ve ses getiren düetleriyle anıldığı kadar,insani yardım alanlarında yaptığıçalışmalar, kadınların güçlenmesi için gerçekleştirdiği uluslararasıprojelerle de adından söz ettiren Azucena, Grammy ödüllü bir sanatçı. Brooklyn’debaşlayan ilginç hayat hikayesini geniş kitlelere şarkılarıyla anlatanAzucena, kendi şarkısı ile aynı adı taşıyan ve kadına şiddete karşı,kadınları güçlendirmeyi hedefleyen “Fearless” (Korkusuz) adında  birkampanyanın da öncüsü.Azucena; Marcus Miller, Jason Miles, DJ Spinna, DJ Logic, FotzandtheTantrums, Cormega, MrCheeks, ImmortalTechnique, VernonReid, BobSiclairandJonathanPeters gibi önemli sanatçılarla da aynı sahneyi paylaştı.

Cumhuriyetin 94’üncü yılını kutlayacağımız bu açılış konserinde siz değerli basın mensuplarını da aramızdan görmekten onur duyarız.

 

TARİH:29.09.2017 (Cuma)

SAAT:20:00

YER:Maltepe Yalı Mahallesi,Beşçeşmeler Meydanı

İLETİŞİM:(0216) 458 99 99

81 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6723
EURO 4,3307
BIST 108.498
ALTIN 151,4342

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle