Hoşgeldiniz  

“Cumhuriyet adalet demektir”

admin | 27 Ekim 2017 | Genel, Güncel, Yerel Haberler

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, “Cumhuriyete sahip çıkmak, kimsesizlerin kimsesi, mağdurların sesi, adaletin simgesi olmak demektir” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, cumhuriyetimizin 94’üncü yıl dönümü kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Gül mesajında şunları kaydetti;

Ebedi Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Türk ulusu büyüktür. Özgürlüğü ve barışı sever. Canı pahasına da olsa, cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacak güçtedir” sözünden hareketle 94’üncü yılını kutladığımız cumhuriyetimizi korumaya bir kez daha ant içiyoruz.

Çok mutluyuz, heyecanlıyız ve gururluyuz. Bu mutluluğumuzun, heyecanımızın, gururumuzun nedeni, Cumhuriyetimize, ulusal birliğimize ve toprak bütünlüğümüze yönelik, içten ve dıştan tehditlere ve saldırılara milletimizin kararlılıkla karşı çıkması ve vatanını canı pahasına korumasıdır.

94’üncü yıldönümünü gururla kutladığımız cumhuriyet, bu ülkenin bütün vatandaşlarına insanlık onuruna yaraşır bir hayat sunma mücadelesidir. Cumhuriyete sahip çıkmak, kimsesizlerin kimsesi, mağdurların sesi, adaletin simgesi olmak demektir.

Bu mutlu, coşkulu günümüzde Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını şükranla anıyor, tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilerimize Allah’tan rahmet, sağ olan gazilerimize de sağlıklı bir ömür diliyorum

 

94 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,9642
EURO 4,6531
BIST 105.268
ALTIN 163,3042

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle