Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Çorlu Spor Kompleksi’nin Temeli Atıldı

| 13 Ekim 2017 | Genel, Güncel, Yerel Haberler

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi projelerinden birini daha hayata geçirerek verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorlu İlçesinde inşa edilecek olan Spor Kompleksi İnşaatının temel atma töreni gerçekleşti. Düzenlenen törene Çorlu Kaymakamı Levent Kılınç, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Tamer Dodurka, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, basın mensupları ve çok sayıda Çorlulu vatandaş katıldı.

tekirdağ
Proje Ulusal ve Uluslararası Müsabakalara Ev Sahipliği Yapabilecek Niteliktedir”

Temel atma töreninde açılış konuşmasını yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, “Temelini atacağımız Çorlu Kapalı Spor Salonu toplam 14 bin metrekare kapalı inşaat alanına sahiptir. Salonumuz 2500 tribün kapasitesi ile hizmet verecek olup ek bir antrenman sahası da projenin içerisinde yer almaktadır. Projemiz 2018 yılı sonunda tamamlanacaktır. Trakya Bölgesinin en büyük kapalı spor salonu olacak bu projemiz, Uluslararası Basketbol Federasyonu standartlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Dolayısıyla proje ulusal ve uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapabilecek niteliktedir.

Proje ile Çorlu ilçemizdeki Gençlik ve Spor Hizmetlerine bir kat yapmayı amaçlarken aynı zamanda ulusal ve uluslararası spor müsabakaları, kongre ve diğer etkinliklere ev sahipliği yapma avantajı ile de Çorlu ilçemizin sosyal ve kültürel yaşamına da çok ciddi bir katkı yapacağını düşünüyoruz. Projemizin bu aşamaya gelmesinde katkısı bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımıza, projeyi hazırlayarak belediyemize ileten Çorlu Belediye Başkanımız ve ekibine, Büyükşehir Belediyesi Meclisinde projenin gerçekleşmesi için kararın altına imza atan tüm Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerine, projede birlikte çalıştığımız Büyükşehir ve Çorlu Belediyesinin idari ve teknik personeline ve bundan sonraki aşamada projeyi sahada uygulayacak olan yüklenici firma ve emekçilerine şimdiden teşekkür ediyor projemizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

98 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7492
EURO 4,6506
BIST $11.288
ALTIN 162,5945

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle