Hoşgeldiniz  

ÇOCUK EVİ 26’NCI DERS YILINA BAŞLADI

admin | 20 Eylül 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Foça Belediyesi Çocuk Evi Eğitim-Öğretim yılına 26’ncı kez merhaba dedi.

26 Yıllık deneyim ve bilgi ile Foça Belediyesi Çocuk Evi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılına başladı.

Foça Belediyesi Çocuk Evi bahçesinde düzenlenen programa Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Belediye Meclisi Üyeleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Açılış töreninde konuşan Foça Belediyesi Çocuk Evi Müdürü ve Çocuk Gelişimi ve Eğitim Bilimi Uzmanı Dr. Sara Kefi, 25 yıl boyunca Atatürk ilke ve inkılaplarından ödün vermeyen, erdemli bireyler yetiştirmeyi hedeflediklerini ve bu anlamda ellerindeki bütün imkanları kullandıklarını söyledi.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ise yaptığı konuşmada, anlamlı bir güne daha başladıklarını belirterek, “Çocuk Evimiz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çizmiş olduğu ilke ve inkılaplar doğrultusunda önemli bir eğitim veriyor. Çocuk Evimiz çeyrek asırdan bu yana çocuklarımıza gelecekte ülkemizi iyi bir noktaya getirecek bireyler yetiştirebilmek için bütün kadrosuyla çalışıyor” dedi.

Başkan Demirağ, velilere de teşekkür ederek, “Çocuklarınızı bize emanet ediyorsunuz. Çocuk evimiz her geçen gün kendini yenileyen, çağdaş uygarlık düzeyinde eğitim sistemini benimseyen bir modeldir. Bunun da zaten meyvelerini hep beraber topluyoruz. Bu anlamda Foça Belediyesi Çocuk Evi Müdürümüz Dr. Sara Kefi’ye, öğretmenlerimize ve personelimize emekleri için çok teşekkür ediyor, çok değerli velilerimize de saygılarımı sunuyorum’ dedi.

Yeni Eğitim Öğretim yılının başladığı ilk günde 4-5-6 yaş öğrenci grupları aileleri ile birlikte okul bahçesinde yaratıcı sanat etkinliği yaptı.

 

67 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6986
EURO 4,3423
BIST 107.661
ALTIN 151,7327

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle