Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Çiftçi dostu belediyeden yeni hamle!

admin | 21 Kasım 2017 | Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Selçuk Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde Soğuk Hava Deposu ve Meyve İşleme tesisi olarak faaliyet gösteren Deppo Efes, Selçuklu çiftçinin, üreticinin, yüzünü güldürmeye devam ediyor.

İşletmenin kapasitesinin artırılması ve yeni hizmetler verilmesi konusunda Selçuk Belediyesi’nin çalışmaları hız kesmiyor. Üreticilerin ihtiyaç duyduğu çeşitli ebatlarda plastik kasa yapım sistemini de hayata geçirmeye hazırlanan Selçuk Belediyesi bu kapsamda “Plastik Enjeksiyon Makinesi ve tertibatının montajı” için 23 Kasım’da ihaleye çıkıyor.

Selçuk’taki Deppo Efes Soğuk Hava Tesislerinin işletmeye başladığı ilk günden itibaren hedeflerinin özellikle küçük ölçekli üreticilerin ürünlerinin daha yüksek değerler ile satabilmelerini sağlamak olduğunu vurgulayan Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı “İşletmemizin dördüncü sezonunda üreticilerimizden, önceki üç yıla göre çok daha yüksek bir taleple karşılaşıyoruz. Bu da verilen hizmetin kalitesini ve stratejimizin doğruluğunu göstermesi açısından önem arz etmektedir. Üreticimizin taleplerinin karşılanması açısından kasa üretim enjeksiyon makinesinin kurulumunu da gerçekleştirerektesisimizde çok önemli bir eksiği gidermiş olacağız. Bu konuda bizlerle işbirliği içerinde olan ve önemli katkı sunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Aziz Kocaoğlu’na da teşekkür ediyorum ” dedi.

“Yatırımlarımız devam edecek”

Deppo Efes Soğuk Hava Tesisi ’ne daha önce de Drencher Makinası ve Ters Osmoz Su Arıtma Sisteminin kazandırıldığını belirten Başkan Bakıcı; “Yapılan yatırımlarla üreticimizin daha çok kazanabilmesini sağlamasının yanı sıra bölgede oluşacak yeni yatırımlarla da kentin istihdamına önemli katkısı olacağına inanıyorum” dedi.

23 Kasım 2017 günü ihalesi yapılacak kasa üretim enjeksiyon makinesi, küçük, orta ve büyük ölçekli olmak üzere üreticilerin kasa ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla,  değişik boy ve ölçülerde üretim yapılacak.

1_TJ3A7389
2_TJ3A5955
3_TJ3A7396
4_TJ3A5944
5_TJ3A7401
Baskan_TJ3A7346
88 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7893
EURO 4,6605
BIST $10.291
ALTIN 161,9081

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle