Hoşgeldiniz  

CHP İLÇE YÖNETİMİNDEN BAŞKANA ZİYARET

admin | 12 Aralık 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Geçtiğimiz hafta İlçe Başkanlığı,Gençlik ve Kadın Kolları seçimlerini gerçekleştirerek kongre sürecini tamamlayan Milas Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetimi Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Mazbatalarını aldıklarını ve ilk ziyareti de  Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yaptıklarını belirten İlçe Başkanı Suat Özcan ;  “Muhammet Başkanımızla yıllardır beraber çalışmaktan son derece memnunuz.Bu beraber çalışma ortamında başkanımız bizlerden de aldığı güven ile  Milas için güzel çalışmalar yapmakta.Milas İlçe Yönetimi olarak bizler kendisiyle çalışmaktan mutluyuz ve  her zaman Başkanımızın arkasındayız. Daha önce olduğu gibi bundan sonra da  İlçe yönetimi olarak çalışmalarımız üretken ve özverili bir şekilde devam edecek. Yerel seçimlere öncesi de yönetim olarak var gücümüzle çalışıp  yine  Milas Belediye Başkanımızın çalışmalarına desteklerimiz sürecek.Başkanımızla gurur duyuyor her zaman arkasında olduğumuzu bir kez daha belirtiyorum,yönetim olarak bizleri kabul ettiği için kendilerine teşekkür ediyorum”dedi.

Ziyarete geçmeden önce geçtiğimiz hafta sonu Adalet  ve Kalkınma Partisi Kongresi öncesinde bir toplantı ortamında kendisine karşı söylenen seviyesiz sözlere karşı tavır koyarak tepki gösteren Basın mensupları ve Başkan Yardımcısı Zeynep Mat’a teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Üs düzey siyasetçilere yakışmayan bir söylem olması itibari ile ve  İlçenin bir yöneticisine destek anlamında gösterdiğiniz tavır için teşekkür ettiğini belirtti.

Yeni seçilen yönetimi  kutladığını  ve hayırlı olmasını temenni eden Başkan Tokat ;. Birlikte olmanın sorunsuz olmanın ve kararlı çalışmanın çok daha önem kazandığı bir dönemde göreve geldiniz.Bu anlamda birliktelik ,kararlı çalışma ve böylesine uygun bir ortamın yaratılmasıyla ilgili bizim üstümüze düşen bütün görevleri en iyi şekilde yerine getireceğimizden en ufak bir kuşkunuz olmasın.Türkiye çok enteresan günler yaşıyor ve görüldüğü kadarıyla da daha da yaşacak.Bu işin kantarı ve ayarı kaçtı. Olaylar devlet yönetme sorumluluğundan çıkıp, başka mecralara gidiyor.Bu nokta içerisinde bizlerin hayatımızı vakfettiğimiz topluma hizmet Cumhuriyete ve Atatürk’e sahip çıkmak mücadelesinden hiçbir şey kaybetmeden hep birlikte  kararlı olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız.Sizlerinde bu bilinç ve  kararlılık içerisinde olduğunuzdan zerre kadar şüphe duymuyorum.

Cumhuriyet Halk Partisinde yönetici olmak, beş bin beş yüz civarında üyesi olan  bir partinin içerisinde bu onura  nail insandan birisi olmak demektir.30 yılı aşkındır siyasetin içerisinde oldum ama bir gün Belediye Başkanı olacağım gibi bir hedefim olmadı.Ancak içimde hep bir gün Cumhuriyet Halk Partisine başkan olmak vardı. 2007 yılında da bu gerçekleşti ve bu onuru bende yaşadım.

İlçe  kongrelerimizi tamamladık.Görev almış yada alamamış tüm arkadaşlarımızın uyum ve kararlılık içerisinde çalışacaklarından eminim. Gerek İlçe yönetimimiz  gerek Gençlik kollarımız yada kadın kollarımız olarak yine aynı şekilde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her zaman söylediğimim gibi ben her anlamda partimin hizmetindeyim.Ben tekrar yeni seçilen İlçe yönetimimize ziyaret için teşekkür ediyor bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum”dedi.

DSC_2114
DSC_2117
DSC_2126
DSC_2132
DSC_2143
DSC_2153
130 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8247
EURO 4,6772
BIST $11.806
ALTIN 163,7477

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle