Hoşgeldiniz  

ÇanakkaleŞehitleri için sema döndüler

admin | 18 Mart 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi semazenleri aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısıyla, Manisa Büyükşehir Belediyesi Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu’nun anfi bölümünde sema gösterisi düzenledi.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Manisa Semazenler Derneği işbirliği ile eğitim alan minik semazenler, 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısıyla sema gösterisi düzenledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu’nun anfi bölümünde düzenlenen gösteriye büyük ilgi gösterildi. İlahiler eşliğinde sema gösterilerini gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin minik semazenleri, büyük alkış aldı. Gösterileriyle herkesi büyüleyen minik semazenler, yaklaşık yarım saatlik gösteri sahneledi.

“Her hafta eğitimlerimiz var”

Semazenler Derneği Başkanı Musa Akçay, “Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Manisa Semazenler Derneği eğitimlerini Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nde her hafta Cuma ve Cumartesi günleri sürdürüyor. Hazreti Mevlana’nın hoşgörüsünü, sevgisini ve sema öğretisini aşılıyoruz. Manisa semazenlerimizin bugüne gelmesinde büyük katkısı olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz” dedi.

174 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle