Hoşgeldiniz  

Büyükşehir’in Dev Adamı Milli Takımda

admin | 31 Mayıs 2018 | Genel, Spor, Tüm Manşetler

 

   Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulunun büyük destek verdiği sporcular Manisa’mızın ve kulübümüzün adını başarıyla duyurmaya devam ediyorlar. Son olarak Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı’nın önemli isimlerinden Recai Öztürk’ün 29-30 Haziran tarihlerinde Fransa’nın Poitiers kentinde yapılacak olan Avrupa Şampiyonası elemelerinde mücadele verecek olan Türkiye 3×3  Erkek Milli Takımı’nınkadrosuna çağırılması camiada büyük bir sevinçle karşılandı.

Türkiye 3×3 Erkek Milli Takımımızın 29-30 Haziran tarihlerinde Fransa’nın Poitiers kentinde katılacağı Avrupa Şampiyonası elemelerinde mücadele vereceği kadrosu açıklandı. Manisa Büyükşehir Belediyespor Erkek Basketbol Takımı’nın önemli isimlerinden Recai Öztürk’te Avrupa Şampiyonası elemelerinde mücadele verecek olan milli takımımızın kadrosuna çağırıldı.

Öztürk, “ Ülkemizin, Manisa’mızın ve Kulübümüzün Adını Başarıyla Temsil Edeceğim”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Erkek Basketbol Takımı’nın başarılı ismi Recai Öztürk, şampiyonluk hedefine koştukları şu dönemde Türkiye 3×3 Erkek Milli Takımı’nın kadrosuna çağırılmasının moralini en üst seviyeye çıkardığını söyleyerek, “ Ülkemizin, Manisa’mızın ve kulübümüzün adını Fransa’da başarıyla duyuracağım. Şu anda tamamen Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyonluğuna kenetlendim. Manisa’ya şampiyonluk kupasını inşallah getireceğiz. Daha sonra ki süreçte ise Milli Takımımızın başarısına odaklanacağım” diye konuştu.

Toplam 4 Takım Avrupa Şampiyonası Finallerine Katılma Hakkı Elde Edecek

Fransa’nın yanı sıra aynı anda Andorra ve Romanya’da Avrupa Şampiyonası elemeleri yapılacak. Fransa’daki elemeler sonucunda 4 takım 13-17 Eylül tarihleri arasında Romanya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası finallerine katılma hakkı elde edecek. Fransa’nın Poitiers kentinde yapılacak olan elemelere Türkiye, Rusya, Letonya, Estonya, Fransa, İtalya, Slovakya, Belarus, Belçika, Danimarka, İsrail ve Karadağ ülkeleri katılacak.

 

377 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle