Hoşgeldiniz  

Büyükşehir Salihli’de Yatırımları İnceledi

admin | 25 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ile birlikte ilçede Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden projelerini inceledi.  Dev yatırımların hızla yükseldiğine dikkat çeken Yalçınkaya ve Kayda projelerin kente değer katacağına vurguladı.

Manisa’nın 17 ilçesinde dev yatırımları bir bir hayata geçiren ve kente değer katan Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Salihli’de yapımına başladığı projelerde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Aytaç Yalçınkaya’da ilçeyi ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımını devam eden projeleri inceledi. Yalçınkaya’ya Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanı Bahadır Belek ve Etüd ve Projeler Daire Başkanı Müge Türkeli Kuğu,  Salihli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca eşlik etti. İlk olarak Avar Caddesi’ndeki prestij çalışmalarında incelemelerde bulunanYalçınkaya ve Kayda buradan Gümüşçayı’nda devam eden Masal Ormanı Parkına geçerek firma yetkililerinden bilgi aldı.

Çalışmalar sorunsuz ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye kazandırılan Prestij Caddeleri ile Masal Ormanı Parkı çalışmalarında sona gelindiğini ifade eden Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya, “Avar ve Şüheda Caddeleri ile Masal Ormanı Parkının son rötuşları yapılıyor. İnşallah yaz aylarında Salihli halkının hizmetine sunmuş olacağız” şeklinde konuştu.

Hayırlı olsun

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte el ele vererek Salihli’yi değiştirdiklerini vurgulayan Belediye Başkanı Zeki Kayda da, “Büyükşehir Belediyemiz ile söz verdiğimiz bütün projeleri bir bir hayata geçirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Genel Sekreterlerimize, Daire Başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Çünkü ele ele nasıl iş yapılır Salihli halkına gösterdik. Avar Cadde’miz bitme noktasında, Şüheda Caddemizin prestij çalışmalarına başladık. Bir taraftan da Atatürk Caddesi’nde çalışmalara devam ediyoruz. Bunun yanında Salihli halkı doğalgaza da kavuşuyor. Salihli’mize tüm bu projelerimiz hayırlı olsun ” dedi.

Büyükşehir Salihli’de Yatırımları İnceledi (1)
Büyükşehir Salihli’de Yatırımları İnceledi (2)
Büyükşehir Salihli’de Yatırımları İnceledi (3)
Büyükşehir Salihli’de Yatırımları İnceledi (4)
Büyükşehir Salihli’de Yatırımları İnceledi (5)
Büyükşehir Salihli’de Yatırımları İnceledi (6)
Büyükşehir Salihli’de Yatırımları İnceledi (7)
Büyükşehir Salihli’de Yatırımları İnceledi (8)
170 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle