Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

BÜLENT KERİMOĞLU: EĞİTİMİN HEDEFİ; BİLİMSEL, AKILCI, SORGULAYAN VE YARINLARA HAZIRLAYAN ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK OLMALI

admin | 29 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Hasan Polatkan Lisesi’nde 12. Sınıf öğrencileriyle biraraya gelerek söyleşide bulundu.

 

Bakırköy Belediyesi’nin eğitim alanında Türkiye’de örnek çalışmalar yaptığını öğrencilerle paylaşan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, ”Çocuklarımızın ve gençlerimizin akılcı, bilimsel, sorgulayan ve yarına hazırlayan bir eğitim alması için Belediye olarak biz de elimizden geleni yapıyoruz “dedi.

 

Tıp doktoru, 2 çocuk babası ve yerel yönetici bir veli olarak eğitime ayrı bir önem ve özen verdiklerini söyleyen Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şu açıklamalarda bulundu: “        Öncelikle Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm eğitimcilerimizi minnetle anarken, görevi başındaki öğretmenlerimize de şükranlarımı sunuyorum.  Bakırköy’deki 57 devlet okulumuzun tamamına; çatısından okul bahçesine, mobilyasından laboratuvarına, iç-dış cephe boyasından Atatürk köşesine, kütüphanesinden burs desteğine kadar belediyemizin maddi imkansızlıklarına rağmen  katkı sağlamaktayız. Tıp doktoru, 2 çocuk babası ve yerel yönetici olarak eğitime özel bir önem ve özen gösteriyoruz.  Belediyecilik anlayışımızın gereği olarak merkeze insanı koyuyoruz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin spor, eğitim, kültür-sanat  ve sosyal hayattan azami şekilde yararlanabilmesi için gayret gösteriyoruz. Bilimsel, akılcı, sorgulayan ve yarınlara hazırlanan  çocuklar yetiştirmek için belediye olarak biz de üzerimize düşeni artarak yapmaya devam ediyoruz.”

 

TIP EĞİTİMİ ÖZVERİ İSTER

 

Başkan Kerimoğlu öğrencilerin tıp eğitimi üzerine sorduğu soruyu da yanıtlayarak şunları ifade etti: “ Tıp eğitimi uzun soluklu bir eğitimdir. Sosyal hayattan fedakarlık gerektiren bir eğitimdir. Doktor, uzman doktor olduktan sonra da eğitim devam ediyor.  Bilimsel gelişmeleri yakından takip etmeniz gerekiyor. Özellikle çok iyi bir yabancı diliniz olmalı. Bunlara hazırsanız tıp tercih edin. Ben tercih ettiğim için pişman değilim. ”

1.foto
IMG_4921
IMG_4928
IMG_4929
IMG_4938
IMG_4952
IMG_4961
IMG_4970
58 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $10.123
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle