Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Bucalı kadınlara Benan Bilek’le kahkaha tufanı

admin | 27 Kasım 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Video Galeri, Yerel Haberler

Kadına gülmek yakışır

Ünlü stand-upçı Benan Bilek 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır gününde Bucalı kadınları adeta gülme krizine soktu.  Sadece kadınlara özel olarak hazırlanan “Biz Bize Kız Muhabbeti” adlı gösteride, salonda görev yapan çalışanlar bile kadınlardan seçildi. Bir nevi çağdaş kadınlar matinesi yapan Benan Bilek, Bucalı kadınları günlük streslerden uzaklaştırıp, biraz muhabbet, biraz şikayet ama gözlerden yaş gelecek kadar bolca kahkahayla buluşturdu.

 

Türkiye’nin en popüler kadın stand-up’çısı  Benan Bilek, 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Günü’nde Bucalı kadınlarla buluştu. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen “Biz Bize Kız Muhabbeti” başlıklı gösteride bir ilk gerçekleştirilerek salona erkek alınmadı.

Görevli personelin bile kadınlardan seçildiği müzikli gösteride Benan Bilek,  dedikodu, şikayet, kadının kadına ettikleri, kadın-erkek kıyaslamaları gibi konularda anlattığı birbirinden keyif ve eğlenceli paylaşımları ile Bucalı kadınları gülmekten kırdı geçirdi.

Müziği ve sohbetleriyle bir nevi çağdaş kadınlar matinesi düzenleyen Benan Bilek, Bucalı kadınları ciğerlerinin izin verdiğince güldürüp,  günlük koşturmacanın stresi ve sıkıntılarından uzaklaştırdı. Kadın erkek ilişkilerinde kadınların izleyebileceği hal tavır ve davranışları taktiksel olarak da ele alıp, keyifli sohbetiyle kadınlara tiyolar veren Benan Bilek, Kadına Şiddete Hayır Günü’nde Bucalı kadınları gülen yüz ve alkışlamaktan şişmiş ellerle uğurladı.

Keyifli gösteriyi izleyen Bucalı kadınlar 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır gibi anlamlı bir günde kendilerini doyasıya güldüren, güldürürken de bilinçlendiren böylesi bir programı Buca’ya taşıyan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya  teşekkür etti.

5BUC5284
5BUC5287
5BUC5294
5BUC5298
5BUC5312
5BUC5327
5BUC5342
47 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7728
EURO 4,6638
BIST $11.493
ALTIN 162,2850

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle