Hoşgeldiniz  

Bu seminer ‘zihni’ harekete geçiriyor…

admin | 15 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Konyaaltı Belediyesi’nin alanında uzman kişileri vatandaşlarla buluşturduğu ‘Kent Gönüllüsü Projesi’ yoğun ilgi görüyor.

Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüsü Projesi kapsamında Psikolog Büşra Arslan ve Psikolojik Danışman Elif Akbulut, “Zihnini Harekete Geçir” konulu seminer düzenledi. Konyaaltı Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM)’nde düzenlenen seminerle, her yaştan herkesin zihinsel performansını geliştirmesine yönelik uygulamalı bilgilendirme yapıldı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği seminerde Psikolog Büşra Arslan ve Psikolojik Danışman Elif Akbulut zihni harekete geçirmenin inceliklerini anlattı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kent Gönüllüsü Projesi’nin bölge halkı tarafından çok beğenildiğini söyledi. Başkan Böcek, “Her ay farklı konu ve konuklarla vatandaşlarımıza yönelik bilgilendirmeler yapıyoruz. Vatandaşlarımızın bu etkinliklerimize ilgisi her geçen gün artıyor. Halkımızdan gelen talepler doğrultusunda ilerleyen süreçlerde farklı eğitimlerimiz olacaktır” dedi.

164 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle